NR Plast TR

Kaliteli plakalıkları NR Plast’ta bulabilirsiniz. 52cm kişiselleştirilebilir reklam alanı ile plakaliklari hem renkli hemde üç boyutlu yazılar ile üretme imkanımiz var – sizin isteklerinizi plakalıklarınıza basıyoruz. NR Plast ürünleri ile ilgileri üzerinize çekin.

Avrupada 300 den fazla müşterimiz bizim ürünlerimizden ve hizmetlerimizden faydalanıyor. Müsterilerimizin arasında 2. el araç satan şirketler ve lüks araba satan galericiler’de bulunmaktadır. Hepsi kaliteli ürünlerimizi kullanımaktadırlar.

Makinalarımız bir çok renk basma imkanina sahiptir. Logo, yazı ve resimlerinizi tüm genişlikte basabiliriz.

2K-Softdamping teknolojisi ile plakalıklar arabanızda iz bırakmıyor. Plakalıklarımız tüm Avrupa Birligi ön ve arka, Sırbistan ön ve arka, Türkiye ön ve arka ve İsvicrenin arka plakaları ile uyumludur.

Plakalıklarımızdan sizde faydalanmak istermisiniz? Bizi hemen arayın ve size özel teklifimizi sunalım. Sizde şirketinizin reklamını yollarda gösterebilirsiniz.

Müşterilerimiz NR Plast hakkında neler diyor:

 

 

NR Group neler sunuyor:

Şirketiniz için imaj ve reklam videoları istiyorsanız, NR Media ile sizin projenizide profesyonel ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Size özel logolu ambalajlar ve odundan lüks kutulari NR Pack üretiyor. Reklamınızı müşterileriniz şehir merkezlerinde ve AVM’lerde taşırken hem siz reklam yapmış oluyorsunuz, hem müşterilerinizin şık taşıma imkanı oluyor.

NR Promotion bir çok reklam ürünleri üretmektedir. Kart vizitlerden, kalemlere kadar, çakmaklardan takvimlere kadar NR Promotion’da herşeyi bulabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş giyime ne derseniz? NR Textil sizin için iş giyimi ve tişört, kazak, gömlek gibi tekstil ürünlerini logolarınız ve yazılarınız ile üretiyor. İş yerlerinde logolu giyecekler hem takım ruhunu güçlendirmektedir ve ekibiniz müşterileriniz tarafından daha kolay tanınmaktadır.

Sorulariniz var mi? Bize telefon açabilirsiniz veya mail yollayabilirsiniz!

Sizin hizmetinizdeyiz!

Bizi arayın:
+49 (0) 7452 88 798 44
+49 (0) 172 940 50 94

NR Group size medya hizmetleri, ambalaj hizmetleri, plakalık, promosyon-ve tekstil ürünleri sunmaktadır. Zengin ürün çesitlerimizi sizler için cazip fiyata satıyoruz.